داروهای جدید کاهش وزن

measuring tape and pillsآیا شما هم به طور مداوم در اخبار یا روزنامه ­ها در جستجوی خبری درباره لاغری بی­ دردسر هستید؟ ما برای شما یک خبر خوب داریم!

خبر خوب این است که در این مرکز داروهای جدید کاهش وزن مورد تایید FDA که در ایران موجود است، تحت نظر متخصص تجویز می­ شود. این داروهای جدید انواع تزریقی و خوراکی دارند اما قبل از شروع آن­ها باید مراحلی را از جمله مشاوره فوق تخصص غدد یا مشاوره روان پزشکی، انجام آزمایشات لازم را انجام دهید. تاثیر این داروهای جدید در کنترل وزن طی تحقیقات علمی ثابت شده است.

اما خبر بدی هم برای‌تان داریم و آن اینکه سایر داروها یا مکمل ­های کاهش وزن قدیمی، در کنار مصرف آن­ها رژیم غذایی مناسب و فعالیت فیزیکی الزامی است، در غیر این صورت نتیجه کافی نخواهید گرفت. نوع و مقدار داروی مصرفی، پس از اندازه گیری وزن و درصد چربی بدن شما و بررسی سابقه بیماری و مصرف دارو تعیین خواهد شد.

هشدار: در خرید و مصرف داروهای کاهش وزن احتیاط کنید. داروهایی را که از مراکز غیر تخصصی دریافت می کنید ممکن است آلوده به ترکیبات غیر مجاز باشند یا عوارض غیر قابل جبرانی ایجاد کنند. روی بسته یا قوطی مکمل ها را بدقت مطالعه کنید. اگر ترکیب ناشناخته ای بر روی آن هست حتما با پزشک خود مشورت کنید.