هر آنچه که لازم است در مورد داروی کاهش وزن Adios بدانید

adiosاین داروی گیاهی به فرم های مختلفی موجود است اما ۴ ماده اصلی موجود در آن شامل

Fucus, Butternut Bark, Dandelion Root, and Boldo  است. ترکیباتی که ادعا می شود در کاهش وزن معجزه می کنند.

Fucus یک نوع جلبک دریایی است است که ادعا می شود سبب افزایش سوخت و ساز در بدن می شود. فرض بر این است که ید فراوان موجود در این ماده سبب تحریک ساخت هورمون تیروئید می شود. همان هورمونی که مسوؤل حفظ  سوخت و ساز بدن است. مقدار ید موجود در این ماده استاندارد نیست و  بنابراین خطر اختلالات تیروئیدی با مصرف آن وجود دارد.

Butternut Bark  پوسته نوعی درخت است که به گردوی سفید هم معروف است. باور بر این است که این ماده می تواند حرکات روده را تنظیم کند و بنابراین به عنوان مسهل عمل کند.

Dandelion Root انواع و اسامی مختلفی دارد از جمله ریشه قاصدک که ادعا می شود مسهل است و نیز سبب افزایش ادرار می شود.

Boldo  نوعی درختچه همیشه سبزسرشار از آنتی اکسیدان است. مسهل است و در نتیجه با افزایش سرعت عبور مواد از دستگاه گوارش سبب افزایش سوخت و ساز و نیز دفع آب از بدن می شود.

بر داروی آدیوس تحقیقات علمی انجام نشده است. ممکن است هر یک از اجزای موجود در آن اثرات درمانی دیگری داشته باشند اما در کاهش وزن تأثیر چربی سوزی ندارد. به دنبال مصرف این دارو بدن دچار کم آبی می شود و همچنین با مصرف مجدد مایعات، وزن از دست رفته براحتی باز می گردد.

افراد زیر ۱۶ سال، کسانیکه قصد دارند در چند روز آتی جراحی داشته باشند، زنان باردار و شیرده، افراد با سابقه آلرژی و بیماریهای کبدی از مصرف این دارو منع می شوند. مصرف همزمان با برخی داروهای قلبی، لیتیوم، داروهای ضد التهاب و … ممنوع است.